Wczytuję dane...

Z krótkim rękawem

Z myślą o każdym mężczyźnie, który chce wyglądać i czuć się pięknie, bez względu na okazję, przygotowaliśmy kolekcję koszul z krótkim rękawem, które sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i wyjście do restauracji czy spotkanie biznesowe. Wśród bogatej oferty produktów oraz rozbudowanej rozmiarówce Panowie znajdą modele dopasowane do każdej sylwetki. Przygotowana przez nas odzież plus size to rozmiary rozpoczynające się od S aż do 9 XL, tak aby każdy mężczyzna mógł czuć się elegancko i z klasą.

Wśród asortymentu dostępne są modele w różnych kolorach: niebieskim, czerwonym, szarym, turkusowym, granatowym – wszystkie o wzorze w kratkę, tak lubianą przez mężczyzn.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej odzieży plus size, pośród której wierzymy, że każdy z naszych klientów znajdzie koszule z krótkim rękawem dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań. A w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą wybrać idealny model dla każdej sylwetki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów