Wczytuję dane...

Modne koszule męskie na co dzień

Nie jest tajemnicą, że każdy lubi dobrze wyglądać. Także panowie plus size mogą cieszyć się modnymi stylizacjami z koszulami, które doskonale sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na ważne okazje. Sprawdź, jak stworzyć zestaw, który zachwyci wygodą i oryginalnym wyglądem!

Modne koszule męskie — klasyczna elegancja czy odważne wzory?

Wybór zależy tak naprawdę wyłącznie od naszych indywidualnych preferencji, ponieważ, jak mówi stare dobre przysłowie “o gustach się nie dyskutuje”. Warto jednak podyskutować na temat ogólnych zasad łączenia różnego rodzaju materiałów oraz wzorów, jakie możemy spotkać na dzisiejszej odzieży męskiej. Od czego zacząć? Od głównego elementu garderoby! Na samym początku należy zdecydować, jaka część stylizacji ma być wiodąca i najbardziej zwracać na siebie uwagę na co dzień. Mogą to być zarówno modne spodnie, jak i koszula. Zakładając, że głównym elementem będą męskie spodnie w odważnym odcieniu np. zieleni, czerwieni czy fioletu, postawmy na bardziej stonowane odcienie koszuli – najlepiej sprawdzi się tutaj klasyczna biel lub czerń, które doskonale pasują do praktycznie każdego koloru. Możemy postawić także na męskie modele z aplikacjami lub delikatnymi wzorami w kolorze spodni – cienkie paski, kropeczki czy inne motywy doskonale sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na bardziej oficjalne wyjścia.

Możemy jednak podejść do tworzenia modnej stylizacji od zupełnie drugiej strony, czyli stawiając na główny element garderoby, jakim jest koszula. Może być ona jednolita w jednym z efektownych odcieni takich jak róż, błękit, żółć, zieleń lub jeans. Można również wybierać pośród bardziej odważnych motywów lub wzorów, które podkreślą charakter męskiej stylizacji. Doskonale sprawdzi się tutaj mocno zarysowana kratka, wzory roślinne i inne wyróżniające nas w tłumie motywy. Należy jednak pamiętać, aby wybierać do nich jednolite spodnie. Ważne jest bowiem, aby nie łączyć ze sobą dwóch intensywnych odcieni czy różnych wzorów. Zastosowanie się do tych zasad pozwoli na tworzenie absolutnie modnej stylizacji na co dzień, które sprawdzą się zarówno do pracy, na spotkanie biznesowe, grilla z przyjaciółmi, jak i wyjście do kina.